Indios Bravos zabiera na scenę


Teledysk do utworu "Zabiorę Cię" zapowiada DVD grupy Indios Bravos "On Stage". Klip do koncertowego numeru możecie już zobaczyć na stronach INTERIA.PL.

Corruption: nowa płyta i trasa koncertowa


2 marca na pólkach sklepowych pojawi się najnowszy studyjny album formacji  Corruption zatytułowany  "Bourbon River Bank".

Nowy film Jacksona zawiódł


"Nostalgia anioła" - najnowszy film twórcy "Władcy Pierścieni", którego oficjalna premiera odbędzie się w styczniu 2010 roku - już zbiera nie najlepsze recenzje. "Zauroczenie Petera Jacksona efektami specjalnymi śmiertelnie rani obraz" - recenzuje film "Variety".

Spokojna i refleksyjna Sara


W czwartek (5 listopada) tylko w INTERIA.PL odbędzie się premiera najnowszego teledysku kontrowersyjnej blogerki i wokalistki Sary May.

Omen Soulfly


Amerykańska grupa Soulfly w pierwszych dniach listopada rozpoczęła nagrania nowego albumu "Omen".

W piątek rozpoczynają się Łódzkie Spotkania Teatralne


Kilkanaście teatrów alternatywnych - zarówno młodych grup, jak i uznanych już zespołów - z Polski i z zagranicy pokaże swoje przedstawienia na rozpoczynających się w piątek Łódzkich Spotkaniach Teatralnych.

Fenomen "Balladyny": uczniowie, nauczyciele i historycy literatury za, krytyka podzielona


"Balladyna" w reżyserii Dariusza Zawiślaka weszła na ekrany kin stając się jedynym ogólnopolskim elementem obchodów roku Słowackiego. Zdania o filmie są podzielone i sięgają obu skrajności. Ale najważniejsze, że film został dobrze przyjęty przez uczniów, nauczycieli, oraz znawców literatury okresu romantyzmu.

Sunrise Festival 2010: Będzie trzecia scena


Tegoroczna edycja tanecznego festiwalu Sunrise w Kołobrzegu zapowiada się niezwykle interesująco. Organizatorzy szykują niespodziankę w postaci trzeciej, dodatkowej sceny.

Script Forum: trwają zgłoszenia


W dniach 12-16 lipca 2010 odbędzie się trzecia edycja Script Forum, branżowej konferencji scenopisarskiej, organizowanej w ramach festiwalu Lato Filmów. W jej programie znalazły się warsztaty, szkolenia, wykłady, debaty oraz Forum Scenarzystów Polskich.

To był pocałunek dekady


Brytyjczycy wybrali najsłynniejszy pocałunek pierwszej dekady XXI wieku.

Nergal: Polska nie zawsze nas chciała


Grupa Behemoth zdetronizowała swoją najnowszą płytą "Evangelion" Michaela Jacksona na szczycie listy najlepiej sprzedających się albumów w naszym kraju. Lider zespołu Nergal wyznał w wywiadzie dla serwisu Muzyka, że w Polsce zawsze trudno było się wybić.

Radiohead jeszcze w tym roku w studio


Grupa Radiohead zapewniła fanów, że jeszcze w tym roku powróci do pracy w studio.

Głos z zaświatów, ten głos


Johnny Cash "American VI: Ain't No Grave", American / Universal

Piosenkarz został scenarzystą


Okazuje się, że gwiazdor muzyki R&B - Ne-Yo - jest nie tylko utalentowanym piosenkarzem i autorem tekstów, ale także scenarzystą.

Połoński: zagram na wiolonczeli nowy koncert na prawą rękę


Dominik Połoński - jedyny na świecie wykonawca koncertu wiolonczelowego na prawą rękę - poinformował, że w związku z jego niepełnosprawnością skomponowany został już drugi koncert do grania bez użycia lewej ręki i że kompozytorzy przygotowują - z myślą o nim - również "formy recitalowe".

Budka Suflera świętuje


Wydana pod koniec października płyta "Zawsze czegoś brak" Budki Suflera właśnie przekroczyła poziom ponad 20 tysięcy sprzedanych egzemplarzy, dzięki czemu zdobyła status złota. W ostatnią sobotę (28 listopada) weterani polskiego rocka świętowali w Sali Kongresowej w Warszawie.

Płomień 81 w klubie The Fresh


16 stycznia w stołecznym klubie The Fresh zagra grupa hiphopowa Płomień 81 czyli Pezet i Onar.

Koniec serialu "Przez 24 godziny"?


Spekulacje na temat końca popularnej serii trwają już od jakiegoś czasu. Czy ósmy sezon będzie ostatnim?

The Stooges wracają


Grupa Stooges przymierza się do kolejnej trasy. Za gitarę chwyci James Williamson, który nagrał z kapelą klasyk "Raw Power".

Stop grafomanii!


"Obowiązek obowiązkiem jest, piosenka musi posiadać tekst". Co sprawia, że tekst piosenki jest wartościowy? Gdzie przebiega granica między grafomanią a poezją w muzyce rozrywkowej? Którzy autorzy najlepiej radzą sobie z "otchłanią białej kartki"? Czy mamy następców Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego?

znalezionych: 14265, strona 1 z 714
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>