Ke$ha: chcesz być piosenkarką, to śpiewaj


Podczas zeszłorocznej, światowej trasy koncertowej, Spears nie popisała się na scenie śpiewem na żywo, co rozwścieczyło jej fanów. Do grona krytyków dołączyła Ke$ha.

The Rapture zapowiada nowy album


Grupa The Rapture szykuje nowy album. Do roli producenta nowojorczycy zatrudnili Philippe'a Zdara, czyli połowę duetu Cassius.

Denzel Washington w roli producenta serialu


Laureat Oscara Denzel Washington rozważa wyprodukowanie serialu.

Gwiazda "Mad Men" u boku Cage'a


January Jones, aktorka znana m.in. z serialu "Mad Men", w ciągu tygodnia podpisała dwa ważne kontrakty na role w kinowych produkcjach.

Zaprojektuj koszulkę festiwalu Heineken Open'er


Organizatorzy festiwalu Heineken Open'er ogłosili kolejną edycję konkursu na projekt festiwalowej koszulki.

"Ghost": Stracą 40 mln dolarów?


Szwajcarski Federalny Sąd Karny w Bellinzonie odrzucił we wtorek wniosek Romana Polańskiego o tymczasowe zwolnienie z aresztu, w którym przebywa on od 26 września, uznając, że ryzyko jego ucieczki jest wysokie. Obrońcy argumentowali też, że decyzja sądu o utrzymaniu reżysera w areszcie może mieć fatalne konsekwencje dla jego najnowszego filmu "The Ghost", politycznego thrillera z Pierce'em Brosnanem i Ewanem McGregorem.

Prawa ręka Stinga, Dominic Miller wystąpi w Polsce


Dominic Miller Band po raz pierwszy zagra w Polsce. Artyści wystąpią w Warszawie, Chełmie Lubelskim, Kielcach i Sopocie.

"Wymyślenie nazwy No!No!No! zajęło nam najwięcej czasu"


Tomek Makowiecki i muzycy zespołu Myslovitz - Przemek Myszor i Wojtek Powaga - założyli nowy zespół pod nazwą No!No!No! Jak powiedzieli nam w wywiadzie, wymyślanie nazwy zajęło im najwięcej czasu.

Tomasz Merta nie żyje


Wśród ofiar dzisiejszej katastrofy samolotu prezydenckiego, którym na obchody 70. Rocznicy Zbrodni Katyńskiej leciały najważniejsze osobistości RP, jest także Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Tomasz Merta.

Szczegóły koncertu "FRYDERYK 2010. Artyści w hołdzie ofiarom katastrofy lotniczej w Smoleńsku"


Znane są szczegóły specjalnego koncertu "FRYDERYK 2010. Artyści w hołdzie ofiarom katastrofy lotniczej w Smoleńsku", który odbędzie się 19 kwietnia zamiast gali wręczenia Fryderyków.

Zobacz nowy klip Modest Mouse!


Grupa Modest Mouse zrealizowała wideoklip do piosenki "The Whale Song".

Victoria Beckham: solowa kariera była pomyłką


Victoria Bekcham przyznała, że jej krótka solowa kariera muzyczna była pomyłką.

Stary i młody jazz w Krakowie


Kolejna edycja festiwalu "Starzy i Młodzi, czyli jazz w Krakowie" ruszy już 24 kwietnia o godz. 20 w studio Radio Kraków koncertem Karla-Martina Almqvista ze Szwecji.

George Clooney rezygnuje z konferencji prasowych


George Clooney postanowił przestać uczestniczyć w konferencjach prasowych promujących jego filmy, ponieważ ma dość dziennikarzy proponujących mu małżeństwo oraz głupich żartów.

O co chodzi w kinie niezależnym?


Instytut w Sundance wytypował 70 krótkometrażowych filmów, które wezmą udział w festiwalu rozpoczynającym się w przyszłym miesiącu. Wśród wybranych tytułów znajdują się projekty m.in. Jamesa Franco, Spike'a Jonze'a, Nicholasa Jasenovca, a także dwie polskie produkcje.

Marek Kondrat jako nauczyciel


Marek Kondrat zagrał jedną z ról w filmie Janusza Majewskiego "Mała matura 1947", który uhonorowano Nagrodą Specjalną Jury na tegorocznym festiwalu w Gdyni.

Fugees powróci, aby zagrać dla ofiar trzęsienia ziemi na Haiti?


Rapper Pras rozważa reaktywowanie grupy Fugees na specjalny koncert na rzecz ofiar trzęsienia ziemi na Haiti.

Stone Temple Pilots znów szybują... na razie ostrożnie


Znak pokoju na okładce nowego, imiennego albumu Stone Temple Pilots, mówi wiele o obecnej kondycji kwartetu weteranów rocka. W szczególności wskazuje on na utrzymujący się stan odprężenia, który w 2008 roku - roku reaktywacji zespołu po sześciu latach w rozsypce - stał się znakiem rozpoznawczym czterech muzyków. "To było jak powrót do domu" - powiedział wówczas gitarzysta Dean DeLeo.

Podwójny Tokio Hotel


Jedna z najpopularniejszych grup z Niemiec, Tokio Hotel przygotowało kolejny album. W październiku równocześnie ukażą się anglo- i niemieckojęzyczna wersja płyty "Humanoid".

Michał Urbaniak zainauguruje Jazz Jamboree 2009


Występem Michała Urbaniaka "Miles of Blue" rozpocznie się w niedzielę w warszawskiej Sali Kongresowej 51. Międzynarodowy Festiwal Jazz Jamboree 2009.

znalezionych: 14265, strona 1 z 714
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>