Paulla przegrała z Sewerynem Krajewskim


We wspólnym konkursie serwisu Muzyka.onet.pl i Sympatia.pl na najpiękniejszą pierwszą melodię weselną zwyciężyła kompozycja Seweryna Krajewskiego "Czekasz na tę jedną chwilę".

Gwiazdorski bojkot za katastrofę


Zespół Backstreet Boys przyłączył się do protestu zainicjowanego przez grupę Korn, polegającego na bojkocie stacji BP - paliwowego giganta odpowiedzialnego za katastrofę ekologiczną w Zatoce Meksykańskiej.

Interpol bez basisty


Carlos Dengler opuścił Interpol. Basista nie wyjawił jednak, czym będzie się teraz zajmował.

Filmy Gutek Film w specjalnych boksach tylko w Empiku


Z okazji 15-lecia Gutek Film na rynku pojawiły się specjalne wydawnictwa dostępne tylko w sieci skleów Empik.

Nowy miniserial "Uwięziony" z Jimem Cavizelem i Ianem McKellenem w HBO


W sobotę, 29 maja, na antenie HBO pojawi się nowy miniserial "Uwięziony" z Jimem Cavizelem i Ianem McKellenem.

Geje są oburzeni


Brytyjska organizacja broniąca praw mniejszości seksualnych jest zaskoczona decyzją instytucji Press Complaints Commission (PCC), która zajmuje się monitorowaniem publikacji w mediach. PCC nie zamierza ukarać dziennikarki Jan Moir za kontrowersyjną publikację na temat śmierci wokalisty Stephena Gately'ego z grupy Boyzone.

Sinfonia Varsovia na Festiwalu "La Folle Journee"


Wczoraj rozpoczął się kolejny Festiwal "La Folle Journée" w Nantes we Francji. Orkiestra Sinfonia Varsovia uczestniczy w nim od pierwszej edycji, czyli od 15 lat. Co roku motywem przewodnim festiwalu jest muzyka innego kompozytora, w tym roku jest to naturalnie Fryderyk Chopin i krąg bliskich mu kompozytorów.

Film o Jacksonie w Polsce


Już 30 października polscy widzowie będą mogli obejrzeć w kinie ostatni koncert Michaela Jacksona. Film "This Is It" to zapis przygotowań do londyńskich występów artysty.

Niezapomniane festiwalowe U2


Grupa U2, która będzie gwiazdą tegorocznego festiwalu Glastonbury, zamierza dać niezapomniany show.

Film w hołdzie wokaliście Blind Melon


Muzycy Blind Melon planują złożyć hołd nieżyjącemu wokaliście kapeli, Shannonowi Hoonowi. Artyści szykują dokument, którego premiera zbiegnie się w czasie z 15. rocznicą śmierci frontmana.

Raper groził kobiecie śmiercią!


Dappy z brytyjskiego zespołu N-Dubz groził śmiercią kobiecie, która pozwoliła sobie obrazić hiphopowca.

Gorillaz Sound System i The Hives na Open'erze 2010


Organizatorzy festiwalu Heineken Open'er podali kolejne gwiazdy tegorocznej edycji imprezy: Gorillaz Sound System i The Hives. Festiwal odbędzie się w dniach 1-4 lipca w Gdyni.

Chcesz Oscara? Graj country!


Jeff Bridges ("Szalone serce") i George Clooney (W chmurach") to główni faworyci do Oscara 2010 w kategorii "najlepszy aktor". Czy gdzie dwóch się bije, tam skorzysta Colin Firth ("Samotny mężczyzna")?

The Herbaliser: przedstawiciele Ninja Tune w Polsce


W najbliższą niedzielę, 15 listopada w krakowskim klubie Rotunda, odbędzie się pierwszy z dwóch polskich koncertów The Herbaliser - czołowych przedstawicieli kultowej już wytwórni Ninja Tune.

Edward Redliński laureatem nagrody im. F. Karpińskiego


Edward Redliński został tegorocznym laureatem przyznawanej w Białymstoku literackiej nagrody imienia Franciszka Karpińskiego - zdecydowała w czwartek kapituła nagrody. Nadaje ją oddział okręgowy Katolickiego Stowarzyszenia Civitas Christiana.

Poluzjanci po dziesięciu latach od debiutu - zobacz klip


W serwisie Muzyka.onet.pl można już oglądać nowy klip zespołu Poluzjanci do utworu "Prosta piosenka".

Thy Disease z gośćmi


Poznaliśmy szczegóły urodzinowego koncertu krakowskiej formacji Thy Disease. 24 stycznia 2010 roku 10-lecie wraz z zespołem w klubie Rotunda świętować będą także m.in. Virgin Snatch i Sceptic.

Vince Vaughn w filmie o zdradzie


Vince Vaughn zagra główną rolę w nowym filmie Rona Howarda.

U2, R.E.M. i Depeche Mode w filmie o sławnym fotografiku


Wokaliści U2, R.E.M. i Depeche Mode o sławnym fotografiku Bono, Michael Stipe i Dave Gahan wzięli udział w realizacji dokumentu o Antonie Corbijnie. Obraz o fotografiku i reżyserze nosi tytuł "Shadow Play: The Making of Anton Corbijn".

God Is An Astronaut z Junius i The Butterfly Explosion już w najbliższy weekend w Polsce


Irlandzkie post-rockowe trio God Is An Astronaut będziemy mogli usłyszeć w Polsce po raz drugi. Po znakomitym przyjęciu grupy we wrześniu 2009r. muzycy postanowili ponownie odwiedzić nasz kraj. Tym razem 16 maja wystąpią w klubie Kwadrat w towarzystwie znakomitej amerykańskiej formacji Junius oraz irlandzkiego zespołu The Butterfly Explosion. Dzień wcześniej wszystkich muzyków zobaczymy w poznańskim klubie Blue Note.

znalezionych: 14265, strona 1 z 714
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>