Binoche twarzą festiwalu w Cannes


Juliette Binoche - z enigmatycznym spojrzeniem i elektronicznym pędzlem w ręce, jest twarzą 63. edycji festiwalu w Cannes. Imprezie, która tradycyjnie odbędzie się w maju przewodniczyć będzie reżyser Tim Burton.

"Avatar" zatopił "Titanica" w światowym box office


"Avatar" wyprzedził "Titanica" w światowym box office. Film z 1997 roku był liderem tego zestawienia przez niemal 13 lat.

Metallica i mniejsza trójka


Idea pierwszego spotkania Wielkiej Czwórki thrash metalu na jednej scenie była chwalebna, ale nikt, kto był na Sonisphere Festival w Warszawie, nie miał wątpliwości, kto tutaj rządzi.

Książka o porwaniu Eichmanna wkrótce w księgarniach


Do porwania z Argentyny przez izraelski wywiad głównego sprawcy holokaustu, Adolfa Eichmanna, przyczyniła się dziewczyna, która odkryła, że ojciec jej chłopaka to ścigany hitlerowski zbrodniarz. Jej ojciec, emigrant z III Rzeszy, powiadomił o tym prokuratora z Niemiec, który potajemnie dał znać Izraelowi.

Nowe stare The Kinks


Muzycy The Kinks po raz kolejny zapowiadają nowy album. Na dzieło składać się mają zarówno nowe i starsze nagrania.

Alicia wygrała z depresją


Alicia Keys zdradziła, że w utworach na nowym albumie "The Element of Freedom" (premiera 14 grudnia) opowiada o swojej wygranej walce z depresją.

Bono: Naga operacja


Wokalista irlandzkiej grupy U2 - Bono - przeszed operacj krgosupa w szpitalu w Monachium.

Robin Hoodowi puściły nerwy


Hollywoodzki aktor Russell Crowe ostentacyjnie wyszedł ze studia radiowego BBC 4, gdy prowadzący wywiad zarzucił mu, że Robin Hood w jego kreacji ma... z lekka irlandzki akcent.

Ochroniarz gwiazdy dusi! Zobacz!


Jeden z ochroniarzy amerykańskiego rapera 50 Centa został aresztowany w Kopenhadze w piątek (12 marca). Mężczyzna zaatakował paparazzi chcących sfotografować rapera.

Gitarzysta Nevermore pokaże, jak grać


Na początku kwietnia Jeff Loomis, gitarzysta amerykańskiej grupy Nevermore, pojawi się w Polsce w ramach "gitarowych klinik".

Nicolas Cage w trójwymiarze


Nicolas Cage zagra główną rolę w trójwymiarowym thrillerze "Drive Angry". Reżyserem filmu będzie Patrick Lussier, autor horroru "Krwawe Walentynki 3D".

2/3 oryginalnego składu The Cure w Polsce


Grupa Levinhurst, w skład której wchodzi dwóch członków oryginalnego składu legendranej formacji The Cure: Lol Tolhurst i Michael Dempsey zagra w Warszawie. Koncert odbędzie się 10 marca w klubie Progresja i będzie częścią europejskiej trasy promującej najnowszy album zespołu "Blue Star", którego premiera jest przewidziana na 2 lutego.

"Taniec z gwiazdami" już bez Łukasza "Mrozu" Mroza


W trzecim odcinku programu pożegnaliśmy kolejną gwiazdę. Najmniejszą liczbę głosów widzów otrzymał Łukasz "Mrozu" Mróz. Za to na parkiecie królowała Katarzyna Glinka, która za jive'a otrzymała maksymalną liczbę 40 punktów.

The Goodboys: szczegóły albumu


W piątek, 19 czerwca do sklepów trafi pierwszy album The Goodboys - nowego zespołu Marka Jackowskiego. Wydawnictwo zawiera 15 piosenek.

Nietypowy zakonnik w "Pierwszej miłości"


Do obsady serialu "Pierwsza miłość" dołącza Robert Gonera. Aktor wciela się w rolę nietypowego Franciszkanina. Brat Tomasz to zakonnik outsider. Woli działać niż wygłaszać monotonne kazania. Ten ksiądz w skórzanej kurtce chce zmieniać świat na lepszy. Swoją postawą zyskuje uznanie Marysi.

Madredeus już bez słynnej wokalistki


Dwa koncerty (14 i 15 października) da w Polsce portugalski zespół Madredeus, popularny za sprawą występu w filmie "Lisbon Story". Legenda fado wystąpi jednak bez wokalistki Teresy Salgueiro, która rozstała się z grupą pod koniec 2007 roku.

Namiętny romans w serialu "Kości"


W serialu "Kości" pojawi się nowa postać, w której zakocha się agent Booth.

Goldfrapp na Free Form Festival


Pierwszą ogłoszoną gwiazdą Free Form Festival 2010, który odbędzie się 15 i 16 października w Warszawie, jest brytyjski duet Goldfrapp.

Julia Marcell: premiera płyty w USA i najbliższe koncerty


Już we wrześniu 2010 album Julii Marcell pt. "It Might Like You", ukaże się na terytorium USA, gdzie zainteresowanie wydaniem płyty wyraziła firma "One Little Indian" – macierzysta wytwórnia m.in. Bjork. 

Mąż Brittany Murphy nie żyje


Scenarzysta Simon Monjack ("Factory Girl"), mąż tragicznie zmarłej w grudniu 2009 roku aktorki Brittany Murphy, został znaleziony martwy w swoim domu w Los Angeles.

znalezionych: 14265, strona 12 z 714
<<<  -  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  -  >>>