Lostprophets wyrzucili gotowy album


Na nową płytę formacji Lostprophets fanom przyjdzie jeszcze trochę poczekać. Walijczycy właśnie wyrzucili do kosza niemal gotowy materiał.

"Lady GaGa może być nową Madonną"


Jonas Akerlund twierdzi, że Lady GaGa może zostać następczynią Madonny.

Przyznano doroczne Nagrody im. ks. Tischnera


Ks. prof. Michał Heller został laureatem tegorocznej nagrody im. ks. Józefa Tischnera w kategorii pisarstwa religijnego lub filozoficznego, stanowiącego kontynuację tischnerowskiego myślenia według wartości - ogłosili w środę organizatorzy.

Terry Gilliam nie chce kręcić filmów o Harrym Potterze


Terry Gilliam nie żałuje, że nie został reżyserem żadnego z filmów o Harrym Potterze, ponieważ za nic w świecie nie chciałby pracować w "fabryce filmów".

E.M.D na Sopot Festival


E.M.D - szwedzka formacja pop, gdzie na wokalu udziela się znany z przeboju "Tokio" Danny, 22 sierpnia wystąpi na żywo podczas Sopot Festival.

Naga Erykah Badu w teledysku


Erykah Badu nakręciła teledysk do piosenki "Window Seat", promującej jej nowy album "New Amerykah Part Two (Return of the Ankh)". W klipie artystka pojawia się nago.

Sukcesy polskiego dokumentu


Rozpoczął się festiwal filmów krótkometrażowych Norwegian Short Film Festival w Grimstad. W specjalnej sekcji pokazany zostanie na nim dokument Dariusza Jabłońskiego "Gry wojenne".

Przedpremierowy odsłuch płyty Końca Świata


W poniedziałek, 19 kwietnia, nakładem Lou&Rocked Boys, ukaże się piąty album zespołu Koniec Świata - "Oranżada". Materiału można już posłuchać w serwisie MySpace.

Wyzywająca Christina Aguilera. Zobacz!


W internecie znalazła się fragment najnowszego teledysku Christiny Aguilery do utworu "Not Myself Tonight". Zwiastun odważnego klipu możecie zobaczyć poniżej.

Krążek członków Wu Tang Clan do odsłuchu


W sieci można już odsłuchać krążek projektu Meth Ghost & Rae. Płyta właśnie trafiła do sprzedaży.

Brian Benben w serialu "Prywatna praktyka"


Brian Benben dołączył na stałe do obsady serialu "Prywatna praktyka".

McAvoy zagra twórcę Bonda?


James McAvoy najprawdopodobniej zagra twórcę postaci Jamesa Bonda. "My name is Fleming. Ian Fleming" - czy tak przedstawi się widzom bohater planowanego filmu?

Jackson: Żądamy sprawiedliwości!


Joe Jackson, ojciec zmarłego piosenkarza, po raz pierwszy publicznie zabrał głos po tym, jak policja zakwalifikowała śmierć jego syna jako zabójstwo.

Nowe tabliczki w Alei Bluesa


Tabliczki dedykowane Mirze Kubasińskiej, Jerzemu "Kawie" Kawalcowi, Ireneuszowi Dudkowi, Janowi Skrzekowi oraz Witoldowi Frankiewiczowi i Piotrowi Dziemskiemu zostały w piątek po południu odsłonięte w białostockiej Alei Bluesa w ramach 25. festiwalu "Jesień z Bluesem".

Szamański jazz w Filharmonii Narodowej


W ramach prestiżowego cyklu Era Jazzu, na jedynym koncercie w Polsce, 17 maja, w warszawskiej Filharmonii Narodowej wystąpi norweska wokalistka Mari Boine.

Peter Murphy starym, hiszpańskim wampirem


Peter Murphy, wokalista znany z zespołu Bauhaus, wystąpi gościnnie w trzeciej części "Sagi: Zmierzch".

Danuta Holecka poprowadzi "Wiadomości"


Danuta Holecka poprowadzi główne wydanie "Wiadomości" - donosi portal Wirtualnemedia.pl.

Włochy: nadzwyczajny pokaz "Katynia" na festiwalu filmowym w Wenecji


Na festiwalu filmowym w Wenecji odbył się w piątek nadzwyczajny pokaz "Katynia" Andrzeja Wajdy. Przed projekcją w Palazzo del Cinema reżyserowi wręczono nagrodę, przyznaną przez związek włoskich krytyków filmowych.

Radiohead zagrali w Poznaniu


Jaki był koncert Radiohead w Poznaniu? Wyjątkowy i pozostawiający pozytywny niedosyt.

Bitwa Freestylowa o Outline Colour Festival


W ramach tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Graffiti pod nazwą Outline Colour Festival odbędzie się pierwsza oficjalna Bitwa Freestylowa o Outline Colour Festival, która odbędzie się w ramach czwartego dnia festiwalu 4 września 2009 roku.

znalezionych: 14265, strona 14 z 714
<<<  -  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  -  >>>