Liam Gallagher: wydaliśmy razem bardzo niewiele płyt


Liam Gallagher żałuje, że grupa Oasis nie wydała w swojej karierze więcej płyt.

Triptykon po nagraniach


Triptykon, nowy zespół Thomasa Gabriela Fishera, byłego frontmana szwajcarskiego Celtic Frost, zakończył nagrania debiutanckiej płyty.

"Avatar" zdetronizowany w Polsce


W polskim box offisie nastąpiła zmiana na szczycie. Po prawie dwóch miesiącach dominacji "Avatara", na pierwszym miejscu pojawił się nowy film. To polska komedia - "Randka w ciemno"!

Włoski minister kultury bojkotuje festiwal w Cannes


Włoski minister kultury Sandro Bondi zignorował zaproszenie na festiwal filmowy w Cannes z powodów politycznych.

Udany powrót bitników na początek Sundance


Nie uroczystą galą, jak dotychczas, lecz skromną premierową projekcją długo oczekiwanego "Howl" rozpoczął się wczoraj w Eccles Theater w Park City prestiżowy Sundance Film Festival, czyli największe święto kina niezależnego.

Konecki reżyseruje Depardieu


Gerard Depardieu to już trzeci światowej sławy aktor, który na zaproszenie jednego z polskich banków zawitał do naszego kraju (wcześniej zaangażowano Johna Cleese'a i Danny'ego DeVito). Spot reklamowy z udziałem francuskiego gwiazdora nakręcił Tomasz Konecki ("Lejdis").

Sylwester w Warszawie: znamy gwiazdy


Poznaliśmy wykonawców, którzy zaprezentują się podczas sylwestrowej imprezy Polsatu w Warszawie. Mieszkańcy stolicy pożegnają rok na placu Konstytucji.

Pogrzeb Jacksona przełożono na 3 września


Michael Jackson nie zostanie pochowany 29 sierpnia, czyli w dniu, w którym skończyłby 51 lat. Pogrzeb króla popu przełożono ostatecznie na 3 września. O zmianie poinformował w piątek rzecznik rodziny Jacksonów Ken Sunshine, lecz nie podał jej przyczyn.

II Karkonoskiego Festiwalu Światła


Od 5. grudnia 2009 do 10. stycznia 2010  Kotlina Jeleniogórska będzie lśniła blaskiem II Karkonoskiego Festiwalu Światła.

Rihanna bardziej mroczna?


Poznaliśmy kolejne szczegóły nowej płyty Rihanny - "Rated R", która ukaże się 23 listopada.

Öszibarack wystąpi w Hard Rock Cafe


We wtorek, 12 stycznia w stołecznym Hard Rock Cafe wystąpi formacja Öszibarack. Koncert odbędzie się w ramach cyklu Pepsi Rocks.

Halloween z Desdemoną


Już w najbliższą sobotę, 31 października w klubie Rude Boy w Bielsku-Białej, odbędzie się kolejna edycja imprezy Night Watch. Tym razem jednak edycja specjalna bo  halloweenowa z koncertem grupy Desdemona.

Pierwszy polski musical poświęcony Jacksonowi


"Show The Jaksons" - pierwszy polski musical poświęcony Michaelowi Jacksonowi zadebiutuje już 15 grudnia na deskach Teatru Kamienica.

Dagadana zadebiutuje w lutym


Trio Dagadana, które w swej twórczości łączy jazz, folk, debiutuje płytą "Maleńka". Krążek promuje singel "Tango".

Anne Hathaway nie spodziewała się, że będzie aktorką


Gwiazda filmu "Alicja w Krainie Czarów" przyznaje, że zawsze sądziła, iż czeka ją praca w restauracji i wieczne spłacanie długów

Gwiazda ostentacyjnie lekceważy


To już pewne - gwiazda pop Mariah Carey nie odbierze żadnej statuetki podczas przyszłorocznego rozdania nagród Grammy.

Genius Loci 2009


Festiwal Teatralny Genius Loci rozpoczyna się dziś w Teatrze Łaźnia Nowa (os. Szkolne 25), Kraków. Do 22 listopada widzowie będą mieli okazję zobaczyć pięć rewelacyjnych spektakli z całej Polski.

Rammstein o włos od rozstania


Praca nad nowym albumem kosztowała sporo nerwów członków grupy Rammstein. O mały włos kłótnie nie spowodowały rozpadu zespołu.

Kubański serial telewizyjny o zamachach na Fidela Castro


Kubańska państwowa telewizja nada w niedzielę pierwszy z ośmiu odcinków serialu o 638 zamachach na Fidela Castro planowanych w ciągu ostatniego półwiecza przez CIA

Legenda elektroniki w Warszawie


Luomo, jeden z najważniejszych współczesnych twórców elektroniki, najsłynniejszy producent muzyki elektronicznej z Finlandii, znany również jako Vladislav Delay, wystąpi na 5. edycji Free Form Festival w Warszawie.

znalezionych: 14265, strona 17 z 714
<<<  -  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  -  >>>