Darkthrone na Dzikim Zachodzie


Norweski duet Darkthrone przygotował nowy album "Circle The Wagons".

Czy świat oszalał? - dokumenty w TVP2


W maju TVP2 wyemituje trzy cykle filmów dokumentalnych: Świat bez tajemnic, Rodzinne oglądanie i Czy świat oszalał?.

Bogate plany Stillborn


Czwarty album i debiutancka płyta nowego projektu Genius Ultor - to niektóre z przedsięwzięć planowanych na najbliższe miesiące przez muzyków mieleckiej formacji Stillborn.

Scott Weiland w wersji koncertowej


Scott Weiland wyda 30 marca koncertowy album. Znany ze Stone Temple Pilots i Velvet Revolver wokalista zatytułował materiał "Live In Los Angeles".

Z dziecięcą lekkością


Dagadana "Maleńka", Offside

David Lynch w Łodzi


Znany amerykański reżyser filmowy David Lynch - twórca "Dzikości serca" oraz "Miasteczka Twin Peaks" - po raz kolejny przyjeżdża do Łodzi. Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym roku ruszą pracę związane z budową jego studia w tym mieście - poinformował rzecznik Festiwalu Plus Camerimage, Marcin Tercjak.

Posłuchaj piosenek z filmu "Moja Krew" - tylko w Onet.pl


W serwisie muzyka.onet.pl można już przedpremierowo zapoznać się z utworami ze ścieżki dźwiękowej do filmu "Moja Krew" w reżyserii Marcina Wrony.

Indiana Jones dopiero w przyszłym roku


Wbrew krążącym plotkom, produkcja piątego filmu z serii przygód Indiany Jonesa nie rozpocznie się w tym roku, a dopiero w następnym.

Rusza festiwal Etiuda&Anima


W piątek, 27 listopada, w krakowskim kinie Uciecha rusza 16. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Etiuda&Anima. Po raz kolejny można będzie ocenić konkursowe etiudy studenckie i krótkie animacje, a także zobaczyć przegląd już uznanych produkcji z całego świata. Dla spragnionych praktycznej strony filmu wyjątkową okazją będą warsztaty realizatorskie oraz pokazy animacji na żywo.

Stone Sour na Woodstocku


Poznaliśmy kolejnego wykonawcę, który zaprezentuje się na XVI Przystanku Woodstock - to amerykańska formacja Stone Sour.

Cudowny koszmar


The Horrors "Primary Colours", XL Records

Operator Michael Coulter na planie polskiego filmu


Co czy: "Notting Hill", "To wanie mio", "Cztery wesela i pogrzeb" i realizowany wanie film "Saba pe?" - operator Michael Coulter. Twrca zdj do najwikszych brytyjskich hitw przyjecha do Polski, by pracowa z Olg Bod, Mariet ukowsk i Piotrem Gowackim. Efekt ich wsppracy na pocztku przyszego roku bdzie mona podziwia w kinach.

Beyoncé okrzyknięto największą gwiazdą pop


Beyoncé Knowles zajęła pierwsze miejsce w rankingu największych gwiazd światowej muzyki pop.

"Polonia i inne opowieści" Allana Sekuli


Wystawa "Polonia i inne opowieści" jest pierwszym indywidualnym pokazem Allana Sekuli w Polsce. Wystawę można oglądać od 12 grudnia 2009 do 28 lutego 2010 r. w warszawskiej Zachęcie.

Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2009: zmieniony, dokładny program imprezy


Niewielkim zmianom uległ program festiwalu Tauron Nowa Muzyka 2009, jaki odbędzie się w dniach 28-30 sierpnia w Katowicach.

Im więcej sensacji i skandali - tym lepiej


Anna Cieślak gra główną bohaterkę nowej komedii "Piksele" - przebojową fotoreporterkę pracującą dla popularnej gazety. Film "z przymrużeniem oka" prezentuje absurdalne sytuacje, które często trafiają na pierwsze strony codziennych gazet.

Oasis: brat nie odezwie się już do brata


Liam Gallagher zapowiedział, że już nigdy nie odezwie się do swojego brata Noela, ponieważ nie może mu wybaczyć rozbicia grupy Oasis.

Grunt to bunt - wystawa w Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu


"Grunt to bunt. Polska muzyka młodzieżowa w latach 1956-1989" - to pierwsza wystawa zorganizowana przez opolskie Muzeum Polskiej Piosenki. Otwarta w czwartek ekspozycja składa się z trzech części, przedstawiających w porządku chronologicznym kolejne etapy rozwoju muzyki młodzieżowej w Polsce.

Liam Maher przedawkował heroinę


Przyczyną śmierci Liama Mahera, wokalisty grupy Flowered Up, było przedawkowanie heroiny.

Nowy film producenta "Matrixa" - opowieść o Mahomecie


Barrie Osborne zajmie się produkcją filmu poświęconego postaci proroka Mahometa.

znalezionych: 14265, strona 8 z 714
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>