Chylińskiej pomogli rodzice


Agnieszka Chylińska w szczerym wywiadzie opowiada o problemach z narkotykami.

"Członkowie zespołu piszą nowy materiał" - czytamy na oficjalnej stronie grupy Tool. Jon Favreau już myśli o nakręceniu trzeciego filmu z serii "Iron Man". Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do piosenki "Powinnaś być ze mną" firmowany nazwą 21 Allstars. W składzie grupy znajdują się m.in. członkowie Afromental, Sistars i Vavamuffin oraz raper Ten Typ Mes.Już od dziś w Mieście Muzyki możecie udać się w kolejne, wyjątkowe miejsce. W listopadzie zapraszamy na "Rzecz Małopolska. Etnodizajn festiwal". Celem projektu zainicjowanego przez Muzeum Etnograficzne im. Seweryna Udzieli w Krakowie jest przyjrzenie się związkom istniejącym od przeszło wieku pomiędzy etnografią a dizajnem oraz ich współczesnym relacjom. Brian Cox jest głównym kandydatem do objęcia schedy po Johnie Rhysie-Daviesie, czyli roli krasnoluda w ekranizacji "Hobbita".

Nikita Michałkow, najsłynniejszy i najbardziej ustosunkowany rosyjski reżyser, niespodziewanie ściągnął na siebie gromy krytyki w związku ze swoim nowym, epickim filmem wojennym "Exodus: Spaleni słońcem 2", który walczy o Złotą Palmę na festiwalu w Cannes.

Już 20 czerwca na jedynym koncercie w Polsce, w warszawskiej Progresji wystąpi wraz z swym zespołem Brian "Head"  Welch. Wiemy, kto wystąpi przed artystą. Fani muzyki Madonny powinni uzbroić się w cierpliwość. Dla królowej popu aktualnym priorytetem jest film "W.E.".

Minął drugi dzień ogólnopolskiego święta książki. Najważniejsze konkursy towarzyszące targom zostały rozstrzygnięte pierwszego dnia - w czwartek, co wcale nie oznacza, że wczoraj było nieciekawie. Wręcz przeciwnie - nareszcie można było skoncentrować uwagę na samych lekturach i ich autorach. Electro popowy duet La Roux chce zacząć pracę nad drugim albumem tuż po okresie świątecznym. Filmy dokumentalne i reportaże dotyczące praw człowieka będzie można oglądać od środy do soboty w Katowicach podczas Objazdowego Festiwalu Filmowego "Watch Docs. Prawa człowieka w filmie". Autorami filmów są świadkowie wydarzeń, dziennikarze i filmowcy-amatorzy.Były emocje, płacz, śmiech i facet przebrany za boję ratowniczą, czyli wszystko to, czego potrzebują najlepsze programy telewizyjne. „Mam Talent” bez wątpienia się do takich zalicza, a fakt, że ostatni półfinał zakończył się niebywałym zaskoczeniem – dodaje temu show jeszcze trochę pikanterii i wręcz fanatycznego wymiaru. Najnowszy film Woody’ego Allena to kolejny w karierze reżysera film o miłości i Nowym Jorku. Zmarł Ronnie James Dio, wokalista Black Sabbath i Rainbow. Muzyk miał 67 lat.

Zbigniew Hołdys odwołuje koncert


Zaplanowany na 10 czerwca koncert Zbigniewa Hołdysa (pierwszy od 10 lat!), który miał się odbyć w warszawskim klubie Stodoła, nie dojdzie do skutku - poinformował artysta na Facebooku.

Wielki finał Filmowego Pościgu Lata


Trwa ostatni etap Filmowego Pościgu Lata. W sobotę 29 sierpnia finaliści spotkają się w 17 kinach Cinema City w Polsce, aby ostatni raz w tym roku stanąć do walki o wycieczkę do Hollywood.

Święto bluesa w Katowicach


W sobotę (10 października) w katowickim Spodku po raz 29. spotkają się miłośnicy bluesa - rozpoczyna się Rawa Blues Festival.

Czternaście nowych nagrań Eels


Na 18 styczna zespół Eels wyznaczył premierę nowej płyty, "End Times". Poznaliśmy właśnie kolejne szczegóły wydawnictwa.

"Wszystko, co kocham" laureatem "Prowincjonaliów"


Film "Wszystko, co kocham" Jacka Borcucha zdobył Jańcia Wodnika - główną nagrodę publiczności - dla najlepszego filmu fabularnego na XVII Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Filmowej "Prowincjonalia", zakończonym w nocy z soboty na niedzielę we Wrześni.

Płyta zwycięzcy "Mam talent!" najchętniej kupowana przez Polaków


Krążek zwycięzcy programu stacji TVN "Mam talent!", Marcina Wyrostka triumfuje na liście najchętniej kupowanych płyt w Polsce (OLIS) zaszły widoczne zmiany. Wyrostek zepchnął z pierwszego miejsca Lady GaGę.

Against Me! pracuje nad nowym krążkiem


Amerykańska punkowa formacja Against Me! pracuje nad nowym krążkiem.

"Odlot" na Blu-ray i DVD


"Odlot" jedna z najlepiej przyjętych animacji minionego roku trafi 5 lutego na DVD i Blu-ray.

George Michael w "The X Factor"


George Michael pojawi się gościnnie w programie telewizyjnym "The X Factor".

Carnal rozpoczyna promocję płyty


Już 25 października w warszawskim klubie Proxima będziecie mogli zapoznać się z zawartością najnowszej płyty Carnal na żywo.

Cykliczna rewolucja DJ-ów


5 grudnia w warszawskim klubie Palladium odbędzie się pierwsza edycja cyklicznej imprezy DJ-ów pod tytułem Hard Revolution.

Quo Vadis na planie


Melodyjni thrashmetalowcy z Quo Vadis udostępnili na swojej stronie galerię zdjęć z realizacji video do utworu " Cross of Gold " z nadchodzącej płyty "Infernal Chaos".

Media: Lekarz Jacksona może być oskarżony o nieumyślne zabójstwo


Osobisty lekarz Michaela Jacksona Conrad Murray musi się liczyć z tym, że w ciągu najbliższych dwóch tygodni zostanie mu postawiony zarzut nieumyślnego zabójstwa - poinformowała w środę telewizja FoxNews, powołując się na władze śledcze.

Ponad 120 tytułów zgłoszono do Wrocławskiej Nagrody Poetyckiej "Silesius"


Ponad 120 tytułów zgłosili wydawcy i jury do tegorocznej edycji Wrocławskiej Nagrody Poetyckiej "Silesius". Lista książek nominowanych do nagrody zostanie ogłoszona 24 kwietnia.

Bush wystąpi na Epicenter Twenty Ten


Grupa Bush reaktywuje działalność, aby wystąpić na kalifornijskim festiwalu muzycznym Epicenter Twenty Ten.

Kochanek Madonny gwiazdą pop?


Brazylijski model Jesus Luz, obecny partner Madonny, podpisał kontakt płytowy z wytwórnią Warner Bros - donoszą brytyjskie media.

Moby ma halucynacje!


Amerykański artysta Moby opowiada o swoich zmaganiach z bezsennością.

Jest już zwiastun remake'u "Kolacji dla palantów"


Internetowej premiery doczekał się zwiastun komedii "Dinner for Schmucks".

30 lat temu zmarł Jarosław Iwaszkiewicz


Ukazanie się II tomu "Dzienników" Jarosława Iwaszkiewicza oraz jego "Listów do córek" pokazuje w 30 lat po śmierci pisarza jego nowe, nieznane dotąd oblicze. Autor "Panien z Wilka" i "Brzeziny" zmarł 2 marca 1980 roku w Warszawie.

Justin Baldoni w roli nawróconego oszusta


Justin Baldoni zagra tytułową rolę w obrazie "Barry Minkow".