Ridgeback - nowa seria modułów pamięci firmy Mushkin


Firma Mushkin wprowadza na rynek nowe zestawy modułów pamięci RAM serii Ridgeback, wyposażone w układy DDR2 i DDR3, a także w nowe, aluminiowe radiatory o niskim profilu.

Microsoft chce zacieśnić współpracę z rządami, które są lub mogą być klientami firmy. Koncern chce na bieżąco informować o wykrytych usterkach i lukach w oprogramowaniu i wspólnie je usuwać. Kolejna część kultowej serii strategicznej UFO: Enemy Unknown… będzie zawierać tylko drobne wątki taktyczne. Do Sieci wyciekły kolejne fragmenty negocjowanego pomiędzy mocarstwami porozumienia ACTA, które ma pomóc walczyć z piractwem. Ponownie, dokumentacja negocjacji może budzić niepokój.Centrum Firm Lokalnych zamienia się w Miejsca Google. Koncern połączył Strony miejsc - za pomocą których obecnie znajdowane są firmy - z narzędziem, które umożliwi właścicielom firm zarządzanie obecnością w Google. Mozilla zaprezentowała kolejną wersję rozwojową Firefoksa 3.6, tym razem oznaczoną, jako Release Candidate. Oznacza to, że prace nad przeglądarką powoli się kończą. Dzień I 1. Ogólny opis programu * Rola i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Firma Intel zanotowała najwyższy od ponad 30 lat wzrost przychodów między II a III kwartałem. Czy to oznacza koniec kryzysu finansowego w Stanach Zjednoczonych?

Oto przykład, jak bardzo gry komputerowe mogą wpłynąć na życie człowieka. Pewien Japończyk postanowił ożenić się ze swoją partnerką z gry Love Plus na Nintendo DS. Informacje, jakoby netbooki Acera z Chrome OS miały być zaprezentowane już na targach Computex, okazały się zwykłymi plotkami. Producent oficjalnie je zdementował.

MSI wpado na pomys, eby odwieczny problem czenia wydajnoci z mobilnoci rozwiza za pomoc zewntrznej karty graficznej. Nie oni pierwsi prbuj tego sposobu, ale wci maj szans sta si pierwszymi, ktrym si powiedzie. Dzisiejsza młodzież wydaje się żyć telefonami komórkowymi i Internetem. Kwitnący rynek cyberreklamy w końcu dostrzegł też Kościół Katolicki i zamierza go wykorzystać. Dzięki najnowszemu telefonowi HTC możesz dzielić ze znajomymi aplikacje, wpisy serwisów społecznościowych i właściwie, to czymkolwiek zechcesz.Na razie możemy zapomnieć o aferze z Infinity Ward i dać kredyt zaufania Activision Blizzard, które zaprezentowało nowy zwiastun do przyszłej część Call of Duty. Black Ops wygląda fenomenalnie. Jeszcze w tym miesiącu na półkach sklepowych mają wylądować nowe procesory Phenom II X6. W dniu dzisiejszym producent zapowiedział, że zostaną one wyposażone w technologię Turbo Core. Microsoft wyciąga ciężkie działa do walki z piractwem. Wraz z litewską organizacją LANVA chce zlikwidować w tym kraju największy katalog plików BitTorrent – LinkoManija.

Compro E300F – nowy tuner TV z łączem PCIe


Compro Technology, wprowadził do sprzedaży VideoMate Vista E300F – uniwersalny analogowy tuner TV/FM ze złączem PCIe umożliwiający oglądanie i nagrywanie programów TV.

Coaching dla menadżerów (Kraków)


Ustalany na podstawie wstępnej rozmowy - doskonalenie kompetencji komunikacyjnych, organizacyjnych, przywódczych, wizerunkowych, społecznych, adaptacyjnych, motywacyjnych, odporności psychicznej, efektywności osobistej, zarządzania zespołem ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

ASUS pracuje nad tabletem z systemami Google i Microsoftu


Przewodniczący firmy ASUS, Jonney Shih, w wywiadzie dla magazynu Forbes powiedział, że jego firma przygotowuje co najmniej dwa tablety, które wprowadzone na rynek zostaną w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

XFX szykuje czarną edycję Eyefinity karty Radeon HD 5970


Firma XFX jako kolejna zapowiada wprowadzenie na rynek niereferencyjnego modelu karty graficznej Radeon HD 5970, wyposażonego w dwa układy ATI "Cypress". Jeden z egzemplarzy można zobaczyć na targach CeBIT 2010. Urządzenie nazywa się XFX HD 5970 Black Edition 4GB.

Nowy iPhone na horyzoncie


Nowa wersja najprawdopodobniej najpopularniejszego elektronicznego gadżetu na świecie wkrótce na rynku. Apple zaczął już wewnętrzne testy.

Analityk windykacyjny - szkolenie zawodowe Warszawa (Warszawa)


Wartość pieniądza w czasie i ocena projektów inwestycyjnych Zarządzanie wynikiem finansowym i płynnością Windykacja należności - aspekty bilansowo - podatkowe Rezerwy w prawie ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Rozszerzenia do Mass Effect 2 maj by wprowadzeniem do trzeciej czci gry


Seria darmowych i patnych dodatkw do Mass Effect 2 to nie tylko uzupenienie fabuy, ale i zapowied trzeciej czci, jak twierdzi Casey Hudson z BioWare.

Kurs Szybkiego Czytania dla dzieci kl I-III SP (Wrocław)


Sprawdzenie poziomu płynności czytania i ewentualnych trudności z nim związanych. W zakresie programu dla dzieci czytających płynnie przewidziany jest trening ...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: kurs / szkolenie

Klasyczna gra przygodowa LucasArts w nowej oprawie


Legendarna gra przygodowa Monkey Island 2: LeChuck’s Revenge pojawi się w specjalnej, odświeżonej wersji. Podobnie jak w przypadku pierwszej części, restauracją zajmie się LucasArts.

MWC 2010: "Wszystkowiedzący" tłumacz Google'a na komórkę


Google pracuje nad oprogramowaniem, które potrafiłoby na bieżąco tłumaczyć wyświetlany tekst na ekranie smartfona na wybrany przez nas język.

Niepokojacy wzrost ilości falszywych antywirusow


Badania wykazały, iż przy użyciu rogueware członkowie cybermafii zarabiają średnio 34 miliony dolarów miesięcznie.

Lepsze zarządzanie prywatnością w Google Buzz


Google usunął niedoróbkę w usłudze Buzz, która pozwalała na podejrzenie listy kontaktów każdego jej użytkownika.

Motywowanie grupy dla menadżerów- szkolenie zawodowe Katowice (Katowice)


Rola i znaczenie motywacji w zarządzaniu zasobami ludzkimi jest znana doskonale wszystkim tym, którzy piastują stanowiska kierownicze w firmach. Nie ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Rekord Guinnessa na paluszkach


Robot zasilany bateriami Panasonic EVOLTA pobił po raz kolejny Rekord Guinnessa. 6 sierpnia na torze we francuskim Le Mans w trakcie 24 godzin pokonał dystans bez mała 24 km.

Apple odświeża linię MacBooków Pro


Sklep Apple’a zniknał na chwilę z Internetu by powrócić na nowo z odświeżoną ofertą. Pojawiły się nowe komputery Macbook Pro.

Karta TV z podwójnymi tunerami od Compro


Compro Technology wiodący producent cyfrowych produktów audio/wideo oraz PC-TV, wprowadza na rynek nowy tuner ze złączem PCIe - VideoMate S800F.

Laserowe urządzenia wielofunkcyjne dla niewielkich biur


Szybki wydruk, możliwość pracy w środowisku sieciowym, wydajność oraz szereg zaawansowanych funkcji sprawiają, że urządzenia te są ciekawą propozycją dla małych i średnich firm.

Apple nie będzie emitowało reklam "Get a Mac"


Kampania reklamowa Get a Mac oficjalnie dobiegła końca. Pomysłowe spoty reklamowe, które naśmiewały się z Visty promując Mac OS X zniknęły z witryny Apple’a.

Twórca Final Fantasy o przyszłości serii


Motomu Toriyama zaprzecza istnieniu „poważnych różnic” w wersjach Final Fantasy XIII dla konsol Xbox 360 i PlayStation 3 i opowiada o przyszłości tej marki.

Motorola z Androidem 2.0 wkracza na rynek europejski


Najnowsze urządzenie Motoroli to wyjątkowi cienki slider z klawiaturą QWERTY oraz dotykowym wyświetlaczem o przekątnej 3,7 cala.