Nvidia łączy działy nForce i Tegra


Nvidia połączyła swoje zespoły odpowiedzialne za chipsety nForce oraz układ SoC Tegra, które wspólnie teraz zajmą się udoskonalaniem mobilnej platformy.

Dbałość o wizerunek a także prawidłowe zaplanowanie strategii marketingowej to w obecnych czasach podstawowe narzędzia wykorzystywane przez firmy, instytucje i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Kampania reklamowa Get a Mac oficjalnie dobiegła końca. Pomysłowe spoty reklamowe, które naśmiewały się z Visty promując Mac OS X zniknęły z witryny Apple’a. Kevin Lynch, jeden z dyrektorów Adobe, zaprezentował narzędzia, które pomogą webdeveloperom w implementacji… nie, nie Flasha, a HTML5.Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości. Korzyści z uczestnictwa w kursie: * Kompleksowy program kształcenia oparty na najnowszej ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Zakres programowy m. in. - Teoria organizacji i zarządzania, - Zarządzanie jakością, - Organizacja procesu pedagogicznego w warunkach reformy edukacji, - Placówka oświatowa a ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: studia podyplomowe Seria darmowych i płatnych dodatków do Mass Effect 2 to nie tylko uzupełnienie fabuły, ale i zapowiedź trzeciej części, jak twierdzi Casey Hudson z BioWare.

Samsung prezentuje pierwszy aparat cyfrowy z serii NX. Model NX10 charakteryzuje się niewielkim rozmiarem w stosunku do lustrzanek, ale również możliwością wymiany obiektywu.

Zaplanowany uprzednio na drugi kwartał 2010 roku, sześciordzeniowy procesor Intel Core i7 z rodziny Gulftown, będzie miał swoją premierę nieco wcześniej. NVIDIA po raz pierwszy zaprezentowała referencyjny projekt tabletu, opartego na nowej generacji układzie Tegra 2. Urządzenie pracuje oczywiście pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android.

Odkrycie byłego pracownika Microsoftu, ujawnia plany giganta z Redmond na najbliższe lata. Według harmonogramu, system Windows 8 miałby pojawić się na rynku już w 2011 roku. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom nawet komputerowy laik potrafi szybciej skonfigurować sieć bezprzewodową, łącznie z szyfrowaniem, niż jeszcze do niedawna robili to eksperci. Zespoły „Gwoździ” z Salezjańskiego Gimnazjum Publicznego w Krakowie oraz „Przyjaciele Kmicica” z I LO w Chrzanowie zwyciężyły w czwartym z 7 półfinałów DialNet Masters.Serwis fimowy Joost został całkowicie odświeżony. Nowa strona, polegająca na Flashu i interakcji z użytkownikami, pozostaje całkowicie darmowa. Czy ma szanse zagrozić YouTube’owi? Samsung, lider na ryneku modułów pamięci RAM, z dumą poinformował o tym, ze uruchomił dostawy próbek swoich pierwszych modułów pamięci RAM, o pojemności 32 GB. Według producenta są to najbardziej pojemne moduły RDIMM na świecie. Sąd okręgowy w Kalifornii nakazał Sanfordowi Wallace'owi zapłacić 711 milionów dolarów odszkodowania serwisowi społecznościowemu Facebook, za spamowanie.

Wyrazy najgłębszego współczucia dla rodzin ofiar katastrofy lotniczej


Wydawnictwo Hubert Burda Media składa wyrazy najgłębszego współczucia rodzinom i bliskim wszystkich ofiar, które zginęły w tragicznym wypadku lotniczym pod Smoleńskiem.

Rozszerzenia do Mass Effect 2 mają być wprowadzeniem do trzeciej części gry


Seria darmowych i płatnych dodatków do Mass Effect 2 to nie tylko uzupełnienie fabuły, ale i zapowiedź trzeciej części, jak twierdzi Casey Hudson z BioWare.

Ta obudowa płytę główną ma na zewnątrz


Lian Li zapowiada uruchomienie sprzedaży obudów Mini-Q Series PC-Q06. Ta mała konstrukcja ma stanowić podstawę przede wszystkim platform testowych dla płyt głównych mini-ITX oraz ATX. Powinna więc zainteresować przede wszystkim komputerowych entuzjastów oraz recenzentów.

Nawigacyjne telefony Garmin-Asus już dostępne... w Azji


Słowo już jest jednak nie na miejscu, bowiem o premierze modelu Nuvifone G60 słyszeliśmy już od pół roku. Teraz trafia on do sprzedaży, ale na razie tylko na rynki azjatyckie.

- Project Natal zastąpi pilota - twierdzi Microsoft


Podczas konferencji Streaming Media West, główny menadżer usługi Xbox LIVE zasugerował, że Project Natal zastąpi całkowicie pilota do telewizora.

Francuski haker przejął twitterowe konto Obamy


25-letni Francuz przeprowadził skuteczny atak na twitterowe konta prezydenta Obamy i piosenkarki Britney Spears. Haker przejął oba konta.

Podstawy Prawa Dla Menadżerów (Katowice)


1. Podstawy prawa cywilnego - źródła prawa, wykładnia prawa - 2 godz. 2. Podstawy prawa gospodarczego i handlowego - 2 godz. 3.Odpowiedzialność ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Zabójca nastolatki z Facebooka skazany na dożywocie


Peter Chapman - seryjny gwałciciel i morderca - został skazany na dożywocie za zabójstwo 17-letniej Ashleigh Hall . Będzie mógł ubiegać się o warunkowe zwolnienie dopiero po 35 latach więzienia.

Bezpłatna płyta ratunkowa AVG Rescue CD


AVG wzbogaca swoją ofertę darmowych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa o AVG Rescue CD – profesjonalną płytę ratunkową.

Elastyczny czytnik e-booków od producenta opon do F1


Coraz więcej firm decyduje się na wejście w segment czytników e-booków, a kto lepiej zbuduje elastyczne urządzenie, niż producent, dostarczający opony do bolidów Formuły 1?

Dietetyka i odchudzanie (Poznań)


Program kursu: 1. Zasady zdrowego i racjonalnego odżywiania, poszczególne rodzaje diet: odchudzające, wspomagające modelowanie sylwetki, dla aktywnych i sportowców, dla alergików ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie

Desktopografia - mega kolekcja tapet!


Obrazki są do pobrania w rozdzielczości HD, ich autorami są bardzo utalentowani artyści, którzy dołożyli wszelkich starań aby ich prace umiały nam długie godziny spędzone przy komputerze.

Apple będzie pozwane za wygląd iPada


Kłopotów firmy z Cupertino ciąg dalszy. Tym razem chińska firma, która sprzedaje od zeszłego roku tablet P88, chce pozwać Apple'a za design iPada, który wygląda identycznie jak ich urządzenie.

Inwentaryzacja. Procedury, metody i organizacja. (Warszawa)


I. Funkcje i cele inwentaryzacji. Pojcie i cele inwentaryzacji. Funkcje jakie powinna realizowa prawidowo przeprowadzona procedura inwentaryzacyjna. II. Podstawy prawne inwentaryzacji. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: szkolenie kurs

Google pracuje nad własnym tabletem


Apple iPad będzie mieć kolejnego konkurenta? Internetowy gigant znany głównie jako twórca popularnej wyszukiwarki internetowej, czy systemu reklam internetowych i przeglądarki internetowej Chrome, teraz rzekomo planuje wejście na nieznane dla siebie wody. Po premierze smartfonu Nexus One Google chce głębiej wejść na rynek elektroniki.

DrayTek - seria routerów 2710 dla wymagających


W jednym urządzeniu mieścić się ma szereg zróżnicowanych funkcjonalności gwarantujących nieprzerwaną pracę i bezpieczny dostęp do Internetu dla wielu komputerów w sieci.

USB 3.0 dla tych, którzy lubią swoją starą płytę główną


Użytkownikom, którzy chcieliby skorzystać z funkcjonalności standardu USB 3.0, a przy tym nie palą się do wymiany posiadanych podzespołów na nowsze, firma Transcend oferuje kartę rozszerzeń PDU3 USB 3.0 Expansion Card.

MS word 2003 poziom zaawansowany - teraz jedynie 219,00 PLN za osobę (Warszawa)


1. Elementy składowe dokumentu Formularze Utworzenie i edycja formularza Stosowanie różnorodnych pól formularza: pole tekstowe, pole wyboru (check-box), lista rozwijana Usunięcie pól z formularza Zabezpieczenie formularza Dodanie ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

NVIDIA to marka luksusowa. Jej technologie warte są wszelkich poświęceń?


ASUS ROG Xpander - co to takiego? Jest to po prostu mała płyta PCI Express, przeznaczona dla płyty głównej ASUS Rampage III Extreme. Znajdują się na niej cztery sloty PCI Express x16 i dwa mostki NVIDIA NF200.

Torby do laptopów autorstwa polskiej projektantki


Do oferty Impaktu trafiła kolejna torba do laptopa zaprojektowana przez polską designerkę dla nowoczesnych kobiet z przestrzeni miejskiej.